Przepuklina mosznowa a wizyta w szpitalu

witam , , mam synka 6 lat i dostałem od lekarza rodzinnego skierowanie na oddział chirurgi dzieciecej do szpitala w koninie diagnoza pediatry to przepuklina mosznowa!.. chcialem porozmawiac zapytac czy ja musze juz od razu jechac do szpitala do konina czy moge jutro od rana ...syn juz prawie zasnol jest bardzo zmeczony i troszke marudzi..ze chce spac ...czy lepiej zeby odpoczol czy zeby jechac tak od razu ...moj nr tel 882591240 prosze o tel jak najszybciej badz prosze o wiadomosc mail..dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Wizyta w szpitalu jest uzależniona od objawów chłopca, jeśli ma silne bóle, zaczerwienienie, obuchniecie okolicy moszny konieczna jest pilna hospitalizacja.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn szybkość wizyty powinien określić lekarz badający. Proponuje udać się do szpitala jeżeli nadal Pan się nie wybrał.