Zaczerwienienie przy wrastającym paznokciu

Witam. Mam przy nodze przy dużym palcu wrastający paznokieć i przy paznokciu jest zaczerwienienie już od dłuższego czasu. Proszę o pomoc co mogłabym z tym zrobić i jakie preparaty mogłabym zastosować. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Według mojego doświadczenia jedynym skutecznym leczeniem jest leczenie chirurgiczne! Proszę znaleźć w swojej okolicy chirurga,który ogłasza się ,że to robi. Wystarczy bowiem małe ,klinowe wycięcie paznokcia w znieczuleniu i jest o.k. Jeśli mieszka Pani blisko W-wy to zapraszam do siebie W-wa,Mokotowska 15,PFESO, tel.223314140 zbigniew żurawski