Zaczerwienienie skóry po wzięciu prysznica przy obniżonym OB

Mam obniżone OB (1mm/h) na ciele mam czerwone kropki takie jakby przekrwienia występują one na ramionach, klatce piersiowej i plecach są różnej wielkości jest ich coraz więcej; po wzięciu prysznica skóra na ramionach, plecach i klatce piersiowej czerwienieje jakby poparzona.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obniżony poziom OB może być spowodowany niewydolnością krążenia czy zaburzeniami w obrębie krwinek czerwonych. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.