Zaczerwieniona i łuszcząca się skóra między palcami u 6-miesięcznego dziecka

Witam moje dziecko ma 6 miesięcy i ma zaczerwienioną , łuszcząca się skórkę miedzy palcami u stóp stosowałam już takie maści jak pimafukort,exoderil i nic nie przechodzi.Proszę o poradę bo już nie wiem co mam robić.Byłam już u pediatry i każe smarować tymi kremami co pisałam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli po badaniu lekarz zalecił w/w terapię, to zmiany są spowodowane najprawdopodobniej grzybicą. W tym wypadku należy liczyć się z wielotygodniowym leczeniem.