Zaczerwieniony penis, który swędzi a grzybica

witam...mam mały problem z moim penisem...jest on zaczerwieniony, swędzi i mam na nim białe kropki...jest ich całkiem sporo również na jadrach...robiłem kilkukrotnie badania krwi(nic nie wykazały) badaniaa na kiłę chlamydie rzeżączkę testy nic nie wykazały..czy może to być grzybica? czy ewentualnie wyniki badan mogły być złe przeprowadzone? jakie jeszcze badania powinienem wykonać aby poznać diagnozę mojej dolegliwości? obawiam się ze to kiła lub grzybica

Witam. Przede wszystkim powinien Pan zgłosić się do specjalisty dermatologa-wenerologa który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o konieczności rozszerzania diagnostyki.