Zahamowanie laktacji jako jedyny sposób na zajście w ciążę

Witam! Jestem mamą 9-miesięcznego chłopca, karmię piersią rano i wieczorem, nie mam okresu od porodu. Chcę zajść w ciążę. Czy jedynym sposobem będzie zahamowanie laktacji?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Karmienie piersią ma efekt antykoncepcyjny dosyć krótko, ponieważ tylko 3 miesiące po porodzie, przy częstym karmieniu. Proponuję udać się do lekarza w celu diagnostyki.
Pozdrawiam