Jak zahamować laktację po porodzie?

bardzo proszę o odpowiedź na pytanie, a nie udzielanie porad. zamieszczam ponownie. co zrobić by laktacja nie pojawiła się po porodzie w ogóle? Czy są jakieś sposoby oprócz Leków? Czy w trakcie ciąży można pić napar z szałwii, a jeśli tak to w jakich ilościach i od którego tygodnia ciąży i czy rzeczywiście działa on hamująco na produkcję pokarmu? Nie chcę karmić piersią w ogóle.

Po porodzie można od razu przyjąć leki, choć zdarzają się sytuację że laktacji po prostu nie ma