Zajady i pleśniawki w jamie ustnej

Witam.mój problem dotyczy utrzymujących się zajadów,z którymi nie mogę sobie poradzić od 4 miesięcy.Dodatkowo w jamie ustnej pojawiły się pleśniawki które również są uciążliwe.stosowałam dezaftan oraz actisoftin.pomagało na,,chwilę" po czym problem znów powracał.co może być przyczyną? dziękuję za odp z góry

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.