Zakładanie prezerwatywy a zaburzenia wzwodu

Witam. Miesiąc temu podczas stosunku pękła prezerwatywa. Penis "staje" prawidłowo przy zabawach przed stosunkiem, jednak kiedy zakładam na niego prezerwatywę, od razu opada. Po chwili znów staje, zakładam drugą prezerwatywę i znow opada. Dodam iż wcześniej nie miałem z tym większych problemów, partnerka mnie pociąga i oboje chcemy by było jak dawniej. Proszę o poradę, co zrobić by mój penis nie opadał przy zakładaniu prezerwatywy.

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię udzielić jednoznacnzej odpowiedzi bez możliwości uszczegółownienia wywiadu. Proponuję rozważyć zmianę prezerwatywy lub sposobu jej zakładania (tak aby sam w sobie był podniecający).