Jak radzić sobie z zaburzeniami wzwodu?

Witam, mam 18 lat . Mój problem polega na tym że gdy dochodzi do gry wstępnej z moją dziewczyna penis mój osiega pełen wzwód lecz gdy dochodzi do stosunku czuje po chwili że zaczyna delikatnie opadać a gdy mam już dochodzić opada do takiego stopnia że nie da się z nim nic zrobić . Problem ten zauważyłem że zaczął się około rok temu z inną partnerka Myślałem że to przejdzie ale cały czas jest to samo . Przed tym rokiem z innymi partnerkami było wszystko ok . Coo robić ??

Jeśli to nie da zadowalającej poprawy, to proponuję odwiedzić Dr.K.Bojara, Prosen, ul Płocka, Warszawa.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań.