Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zakończenie leczenia psychiatrycznego a rozpoczęcie pracy

Dostałem pracę na kasie, lekarz medycyny pracy dał mi zgodę na 3 m-c, potem mam przynieść zaświadczenie od swojego psychiatry, że się nadaje do takiej pracy. Nie przyniosę, bo już nie chodzę do psychiatry, jestem zdrowy, leków nie biorę od pond pół roku, nie potrzebuję, proponowali zastrzyki, ale nie chciałem, z renty zrezygnowałem, na pracy mi zależy, jak przekonać lekarza pracy, że jest ze mną wszystko okej? Czy można pójść do innego? Czy osoba chora bez leków byłaby zdolna pracować??Ludzie.
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Jak pracują Polacy?

400 minut - dokładnie tyle efektywnie pracują codziennie Polacy. To 6 godzin i 40 minut ciężkiej pracy. Na ziewanie, rozmowy z kolegami, a także przerwę obiadową czy kawową pozostaje 100 minut. Wynika z badania instytutu Millward Brown S.A.

Powinien Pan pójść do dowolnego psychiatry po zgodę ale najlepiej byłoby pójść do tego który Pana zna, ponieważ powinien on zrobić wszystko by Panu pomóc w trosce o Pana dobro.
Pozdrawiam.

0
Lek. Ewa SkowroĹska-Mikulska
Lek. Ewa SkowroĹska-Mikulska Lekarz medycyny pracy

trzeba zgłosić się do lekarza psychiatry i poprosić o zaświadczenie o zakończonym leczeniu i o braku potrzeby okresowej kontroli. kiedy lekarz medycyny pracy otrzyma takie zaświadczenie nie będzie Pana kierował na kontrolę do lekarza psychiatry.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy