Zakrzep żyły środkowej oka lewego

Witam! mam 36 lat miesiąc temu wykryto u mnie zakrzep żyły środkowej oka lewego. Leżałem tydzień w szpitalu, po tygodniu wyszedłem w stanie dobrym. Tydzień po wyjściu stawiłem się na kontrole było o wiele gorzej. Zapisano mi leki: Vessel Due F, Yellox, Posorutin, Acard. Poszedłem prywatnie do okulisty okazało się że w prawym oku robi się to samo. Chciałbym zaznaczyć że miałem robione różne badania i wyszły dobrze. Gdzie jeszcze mogę szukać przyczyny tego zakrzepu?

Badanie z krwi ogólne czas krwawienia i krzepnięcia,płytki,fibrynogen.Następnie wykluczyć infekcje najbliższe tj. zatoki,zęby, uszy i gardło,.choroby układowe krwi,ch. serca/uszkodzenie zastawek/.Leczenie powinno zawierać inj. podskórne z leków p-zakrzepowych,conajmniej 14 inj, codziennie typu Fraxiparyna, Warfan itp. Acardu się nie stosuje.Pozdrawiam