Zakrzepica śródczaszkowych zatok żylnych u 29-latki

Witam wracając do mojej zakrzepicy sródczaszkowych zatok żylnych lekarze nie stwierdzili przyczyny po za powiedzeniem ''taka pani uroda''. Interesuje mnie czy to można całkowicie wyleczyć neurochirurgicznie/operacyjnie tzn to: znaczny stopień zwężenia/hipoplazja zatok żylnych opony twardej oraz żyły szyjnej wewnętrznej po stronie prawej wynik angio MR. tak żeby ta zakrzepica i ból głowy się nie powtarzał. Proszę o odpowiedz.

Wszystko zależy od przyczyny zakrzepicy. Co można Pani powiedzieć przez internet nie znając szczegółów i nie wiedząc jakie badania były wykonane?
Hipoplazja jest zmianą wrodzoną i tego się nie operuje.
Ból głowy, który jest objawem zakrzepicy ustępuje. po wyleczeniu choroby.
Ból głowy który się utrzymuje jest najprawdopodobniej innym rodzajem bólu głowy.