Zakrzepica śródczaszkowych zatok żylnych a bóle głowy

Witam stwierdzono u mnie zakrzepicę śródczaszkowych zatok żylnych po stronie prawej. Przyjmuję leki przeciwzakrzepowe ból głowy nie mija mimo, iż lekarze stwierdzili że wszystko się rozpuśćiło ale do końca maja mam brać acenokumarol. Czy istnieje możliwośc pozbycia się bólu i całkowitego wyleczenia bo boję się żę powróci zakrzepica i nie mogę w stanie wrócić do pracy przez ten ból. Bardzo proszę o odpowiedz dodam jeszcze że mam 28 lat i nie biorę środków antykonce. Małgorzata L

Należy ustalić, jeśli to możliwe, przyczynę zakrzepicy, od tego zależy rokowanie dotyczące nawrotu. Leki przeciwzakrzepowe bierze się odpowiednio długo po przebytej zakrzepicy a czasem do końca życia.
Proszę swoje wątpliwości omówić z lekarzem leczącym, który zna szczegóły choroby.