Zalecane badania przed planowaną ciążą

Witam. Mam 34 lata i planuję ciążę. Lekarz ginekolog zlecił mi wykonanie kilku badań krwi, otrzymałam juz wyniki, jednak nie jestem pewna, jeśli chodzi o ich interpretację. Byłabym wdzięczna za pomoc. Antyciała TPO 0,39 IU/ml Free T4 11,68 pmol/L Rubella IgG 248IU/ml Toxo IgG 60,10IU/ml Toxo IgM 0,07 S/CO TSH 1,99 ulU/mL Prolaktyna na czczo 19,23 ng/mL Prolaktyna po 1 godz. 200.00 ng/Ml Z góry dziękuję. Marta

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego serwisu.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Trafna interpretacja badań nie jest możliwa bez uprzedniego zebrania wywiadu i fizykalnego zbadania pacjenta. Skonsultuj wyniki badań ze swoim lekarzem ginekologiem, który znając Cię będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia. W razie wątpliwości możesz także poprosić o skomentowanie badań Twojego lekarza rodzinnego.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Życzymy dużo zdrowia!

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl