Zalecenia po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego

Witam, tydzień temu usunięto mi wyrostek robaczkowy, co mogę robić, a czego nie ? Czy mogę nosić zakupy ? Trenuję triathlon, kiedy mogę zacząć wsiadać na rower, biegać lub pływać ? Lekarz nie udzielił mi takiej odpowiedzi, w zasadzie nie wiem co mi wolno, a czego nie, i do kiedy. Dziękuję za pomoc.

Witam, Jaką metodą usunięty został wyrostek?. Co jest na karcie informacyjnej z leczenia szpitalnego. To jeszcze wcześnie, podczas zdejmowania szwów proszę wypytać lekarza leczącego