Kłucie w okolicy wyrostka robaczkowego

Kluje mnie tam gdzie jest wyrostek ale bylem w szpitalu mialem robione wszystkie badania I jest wszystko ok a I mam wezly chlonne powiekszone Czemu mnie tam kluje?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Diagnostyka powiększonych węzłów chłonnych jest skomplikowana i niestety nie jest możliwe jej przeprowadzenie przez forum internetowe bez choćby podstawowych informacji o osobie chorej. Proszę ponownie udać się do lekarza (rodzinnego) wraz z kartą informacyjną z pobytu szpitalnego.