Zaległe tabletki antykoncepcyjne

Dzień dobry. Stosuję tabl. antykoncepcyjne od ponad roku, Po ostatniej przerwie na menstruację, przez tydzień nie mialam możliwości przyjęcia tabletek(pierwszą z nowego blistra miałam przyjąć 14.11.2014r.). Czy jeżeli teraz wezmę 7 zaległych tabletek na raz i od następnego dnia o normalnej porze, to wszystko bedzie w porządku? Od kiedy będzię aktywna ochrona?

Proszę nie brać 7 tabletek na raz. Najlepiej, aby Pani poczekała do kolejnej miesiączki, w tym czasie stosowała inną metodę antykoncepcji, a 1 tabletkę z nowego blistra wzięła w pierwszym dniu miesiączki.