Założenie spirali po cesarskim cięciu

Witam. Założyłam spiralę 2 lata temu, po urodzeniu córki, gdyż uważałam ją za najpewniejszą metodę antykoncepcyjną, a po cesarce nie można przez pewien czas dopuścić do ciąży i dlatego się na nią zdecydowałam. Od 10 dni spóźnia mi się okres, co nigdy się nie zdażało, bo najdłużej spóźniał się 2-3 dni. Zrobiłam dwa testy ciążowe ale wykazały tylko 1 kreskę. W ostatnim czasie nie chorowałam i nie przyjmowałam zadnych leków, czasem mnie mdli ale poza tym jest dobrze. Czy jest możliwość ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

jest możliwość,. proponuje wykonac badanie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.