Założenie szyny gipsowej po skręceniu stawu skokowego

witam,2 tygodnie temu skreciłem sobie kostke,ból wystepował równiez pod kolanem.Stwierdzono po rtg skrecenie stawu skokowego i załozono szyne gipsową.Po 2 tygodniach bol pod kolanem nadal był obecny i lekarz stwiedził ze moze byc pekniecie kosci strzalkowej-i tak sie stało.Co teraz?szyny juz nie mam a zdjecie pokazało-obraz boczny ładne zespolenie-obraz od góry-widac odspolenie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli złamanie uległo zespoleniu leczenie jest ukończone. W przypadku dolegliwość bólowych proszę udać się do ortopedy.
Pozdrawiam