Zamiana leku Lewetitacetam 200

Jestem po zmianie leku biorę aktualnie lewetitacetam 200 doba ten lek nowej generacji niestety nie służy mi bo mam ataku. Jakie leki nowej generacji są najczęściej przepisywane.Oytam się państwa nie swojego lekarza bo on nie kwapi sie by znów zmienić lek po dwóch latach.

Witam. Niestety nie można w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na Pani pytanie gdyż leki przeciwpadaczkowe powinny być dobierane w sposób indywidualny.