Zanik erekcji po założeniu prezerwatywy u 21-latka

Witam.Mam 21 lat.Nie potrafię uprawiać seksu w prezerwatywie.Zaraz po założeniu penis opada lub mięknie.Mam stała partnerke seksualna.Z nia straciłem prawictwo.Do zbliżen doszło z 6-7 razy. Dodatkowo cierpie na przedwczesny wytrysk.Odstawiłem masturbacje,o ktorej słyszałem,że to też ona była problemem.Byłem u seksuologa.Zalecił tabletki priligy i diete sojowa(dotąd odzywialem sie fastfood) Proszę o pomoc.Nie chcę w tak młodym wieku brać leków

Dzień dobry.

Z opisu można wnioskować, że przyczyną osłabionej erekcji jest nie tyle używanie prezerwatywy, ile Pańskie, dość zadaniowe i nerwowe podejście do współżycia z partnerką. Świadczyć o tym może również wspomniany przedwczesny wytrysk. Możliwe, że wcześniejsza masturbacja mogła mieć jakiś wpływ na aktualny Pana stan, jednak bardziej prawdopodobną przyczyną wydaje się być nadmierna nerwowość i niecierpliwość.
Dodać trzeba, że kilkakrotne niepowodzenie podczas współżycia (szczególnie w przypadku "debiutantów") nie jest jeszcze wskazaniem do podejmowania jakichś szczególnych kroków, a na pewno nie do wspierania się medykamentami.
Jeżeli uda się Panu "oswoić" i uspokoić swoje nastawienie, problem powinien zniknąć. Wymaga to jednak trochę czasu, a nade wszystko - cierpliwości. Warto mieć na uwadze, że im bardziej podchodzi Pan do seksu jak do egzaminu, tym większe będą problemy z erekcją i wytryskiem.

Pozdrawiam.