Zanik miesiączki w wieku 16 lat

W wieku 16 lat po silnym wysiłku na obozie rowerowym straciłam miesiączkę, mam teraz prawie 30 lat i okres nigdy nie wrócił, zawsze jest wywoływany tabletkami, staramy się z mężem, abym zaszła w ciążę ale nie udaje się, miałam już stymulację lekiem Gonal-f ale nie pomaga. Mam cały czas bardzo niski poziom LH. Czy ktoś może dać mi radę, co mogę zrobić aby poziom tego hormonu wzrósł?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zalecona terapia nie przynosi spodziewanego efektu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Lekarz na podstawie obrazu klinicznego zmodyfikuje terapię.