Zanik torbieli jajnika

Witam. Czy jak mam torbiel na lewym jajniku 2cm ona może boleć i uciskać podbrzusze ? To normalne ? Dodam że ostatnio u ginekologa miałam wykrytego polipa 4,5cm w kanale szyjki a w szpitalu powiedziano mi że go nie ma . To możliwe że zniknął ? Dodam że w szpitalu miałam robione usg zaraz po okresie .

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze polip poprostu sie usunął w czasie krwawinia, konieczna dalsza obserwacja. Bóle mogą występować.