Zanik wzwodu podczas stosunku, gdy dodchodzi do zbliżeń z partnerką

Witam, mój problem opiera się na zaniku wzwodu podczas stosunku, gdy dodchodzi do zbliżeń z moją partnerką, wzwód jest pełen zakładamy prezerwatywe i zaczynamy się kochać, wszystko jest świetnie przez 5,10m.., pp czym mój członek traci wzwód, robi się mieki i trwa w poł zwodzie.., masturbowalem się kilka lat często, wiem że penis się przyzwyczaja do jednego ruchu , dlatego skończylem z tym definitywnie, w.mojej ocenie. wydaje mi się że mój penis po. prostu się męczy po 10m przez długotrwała m.

Pytanie które należałoby sobie postawić to od kiedy dochodzi do zaniku wzwodu podczas stosunku, czy było tak zawsze czy od pewnego momentu. Często nasze myśli i przekonania mogą wpływać na nasze objawy w ciele być może i w Pana przypadku tak się zadziało. Jednak powodów może być wiele dlatego zachęcałabym aby skorzystać z konsultacji ze specjalistą który zajmuje się poradnictwem seksuologicznym. Pozdrawiam serdecznie Marta Ptaszyńska

Mgr Marta PtaszyĹska

Jest Pan raczej zbyt młody aby ten problem miał przyczyny organiczne - naczniopochodne - tak jak to ma miejsce u nieco starszych Panów. Diagnostyka zaburzeń erekcji będzie wymagała kompleksowego podejścia - w zespole składającym się conajmniej z urologa oraz seksuologa ale także wskazanych jest wiele badań laboratoryjnych. W razie potrzeby zapraszam.