Zanik wzwodu podczas stosunku u 24-latka

Witam. Mój penis wiele razy podczas stosunku robi sie miękki, co uniemożliwia mi współżycie z partnerka. Mam 24 lata, nie pije, nie pale. Dziękuje za odpowiedz.

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
powodów może być kilka. W pierwszej kolejności proponuję konsultację z seksuologiem, który zaleci zrobienie odpowiednich badań. Jeśli z somatycznego punktu widzenia wszystko będzie w porządku, problem może okazać się natury psychologicznej. Wówczas wraz z terapeutą będzie mógł Pan bliżej przyjrzeć się tej sytuacji.
Pozdrawiam.