Zaniki korowe, głównie w zakresie płatów czołowych, kilka drobnych niespecyficznych ogniska hyperintensywnych

Witam mam 37 lat,.wczoraj robilam MRI glowy .Zaniki korowe, głównie w zakresie płatów czołowych. Kilka drobnych niespecyficznych ogniska hyperintensywnych (T2, FLAIR) w istocie białej półkul mózgu, zlokalizowanych w płatach czołowych i w płacie ciemieniowym prawym - najpewniej zmiany o charakterze naczyniopochodnym, znacznie mniej prawdopodobne zmiany demielinizacyjne. Bezpowietrzny wyrostek sutkowaty lewej kości skroniowej.wynik jest taki czy powinnam sie martwic.dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są objawy? z jakiego powodu było wykonane badanie?> proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe bdanie.