Co znaczą zaniki korowe największe w okolicach czołowo-ciemieniowych?

Jestem po RM glowy i takie wątpliwości moje w opisie.Zaniki korowe największe w okolicach czołowo-ciemieniowych. W istocie białej około-komorowej drobne ogniska hyperintensywne w sekw.T2 i T2 FLAIR wielkości do 4 mm odpowiadające zmianom naczyniowo-pochodnym.Pozostały opis bez uwag.Mam obawy czy cos dalej robić w zakresie badań. Barbara  Proszę o odpowiedż

Konieczna pełna konsultacja NEUROLOGA, ocena kliniczna stanu Pacjenta; wyników badań.
Zmiany w MRI do interpretacji klinicznej , po badaniu. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, intelektu, pamięci; Pozdrawiam i zapraszam do mojego gabinetu na Żoliborzu.