Zapach ryby z członka

Witam Od jakiegos czasu moj czlonek smierdzi"ryba"specyficzny zapach ktory bardzo mne oniesmiela.Po umyciu czlonka zapach powraca juz po 15 minutach do lekarza wstydze sie pojsc. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany nieprzyjemny zapach najpewniej jest objawem infekcji. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem lub urologiem, który wdroży właściwe leczenie.

Potrzebna jest diagnostyka i bez wizyty u lekarza się nie obędzie.
Wskazana wizyta u chirurga urologa lub dermatologa. Ale raczej ze wskazaniem na specjalistę urologii, bo gruczoł krokowy powinien być zbadany.
Pozdrawiam. JW, Poznań.