Zapach ryby z penisa

Mam pytania dotyczace mojego penisa. Nie wiem jak mam sobie z tym zaradzic. Po prostu smierdzi mi penis i po umyciu tez lekko smierdzi tak jak by ryba. Prosze o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisany przez Pana nieprzyjemny zapach najprawdopodobniej jest wynikiem nieprawidłowej higieny. Przede wszystkim proszę zatem o to zadbać! Jeśli prawidłowa higiena nie spowoduje ustąpienia problemu, warto skonsultować się z lekarzem - mogą być to bowiem także objawy infekcji.