Zapalenie błędnika a zawroty głowy z wymiotami i wynik MR

W diagnozie laryngologa: zapalenie błędnika. Objawy: Zawroty głowy z trudnymi do powstrzymania wymiotami, cierpnięcie szczytu i przodu głowy, napady lęku, skoki ciśnienia z tachykardią i zlewnymi potami, bóle głowy, w nocy drżenia bez uczucia zimna. Na co wskazuje opis MRI 1.5T zrobiony prywatnie na tle wskazanych objawów - poniżej? POSZERZENIE PRZYMÓZGOWYCH PRZESTRZENI PŁYNOWYCH NA WYSOKOŚCI PŁATÓW CZOŁOWYCH, po za tym przymózgowe przestrzenie płynowe odpowiednie do wieku. Badanie (bez kontrastu) nie uwidoczniło zmian ogniskowych w obrębie mózgowia, Ciało modzelowate prawidłowej szerokości, wolne od zmian Układ komorowy nie poszerzony, bez cech przemieszczeń W zakresie dostępnym ocenie nie uwidoczniono zmian o typie tu kątów mostowo móżdżkowych Bez zaburzeń dyfuzji. Badanie angio MR nie uwidoczniło zmian o typie tętniaków ani innych malformacji naczyniowych w obrębie tętnic mózgowia.

Opis badania MRI GŁOWY: prawidłowy,
Opisane "poszerzenie" ? do interpretacji klinicznej, raczej bez znaczenia...
Do konsultacji pełnej
Jak długo trwały zaburzenia błędnika, ? Może choroba Meuniera ?
Pozdrawiam