Zapalenie błony śluzowej jelita grubego oraz dwunastnicy

2 miesiące temu zapalenie błony śluzowej j.grubego, zapalenie XII-stnicy, mała nadżerka na żołądku, h.pylori dodatnie, jeden polip w grubym - usunięty przy kolano.Teraz po 2 miesiącach dużo śluzu z kałem, oraz świeżo-czerwona krew otulająca stolec, stolce nie są smoliste. Histpat potwierdziła jedynie zapalenia, na jelicie krętym 20cm polipków 1-1,5mm bez zmian złośliwych. Nie mam już bóli brzucha, czy zgagi jak to miało miejsce, czym może być spowodowana świeża krew i co dalej robić? Pozdrawiam.

Niestety z Pana opisu trudno wywnioskować na jaką chorobę Pan choruje. Doradzałbym wizytę u doświadczonego gastroenterologa, który będzie mógł całościowo spojrzeć na Pana dolegliwości.