Zapalenie kaletki podbarkowej a opuchlizna
dobry wieczór, mam pytania ma zapalenie kaletki podbarkowej,strasznie boli.od tygodnia mam opuchlizne(jest namacalna i ziarnista) pod tym barkiem lekarz twierdzi ze moze to byc torbiel.Wyniki krwi są ok.Mam podwyższone krwinki białe.Lekarz mi powiedział ze jest zapalenie w organizmie. mam mieć robiona tomografie. CO TO MOZE BYC ZA OBUCHLIZNA???? z gory dziekuje za odpowiedz Darek

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisany obrzęk może być wynikiem zapalenia, torbieli jak i wielu innych zmian. Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Wynik CT bez wątpienia będzie jednak kluczowy dla postawienia diagnozy.