Zapalenie kaletki stawu biodrowego

Mam 46 lat od grudnia mam problem z nogą miałam zapalenie kaletki stawu biodrowego po wyleczeniu tego zapalenia cały czas mnie boli noga od biodra w dół ortopeda twierdzi że to od kręgosłupa zrobiłam RM odcinka lędzwiowo-krzyżowego oto wynik Na poziomie S2kilka do4 orobnych torbieli okołokorzeniowych do4mm poza tym obraz MR kręgosłupa i struktur kanału kręgowego prawidłowy.Cech wypukliny tarczy międzykręgowej nie stwierdza się worek oponowy bez cech ucisku. Czy od tych torbieli może tak boleć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje znikome prawdopodobieństwo, że opisane torbiele są przyczyną opisanych dolegliwości. Proszę ponownie, mając już wynik MRI, skonsultować się ze specjalistą ortopedą, który pokieruje dalszym postępowaniem.