Zapalenie macicy wywołane gronkowcem po porodzie

Witam! Z początkiem czerwca urodziłam sn cudowną córeczkę. Niestety połóg był powikłany - zapalenie macicy wywołane gronkowcem złocistym. Aby objawy ustąpiły musiałam brać 2x po 10 dni antybiotyki. Od skończenia kuracji minęły 2 miesiące i do tej pory nic się dzieje (za wyjątkiem infekcji pochwy, którą aktualnie leczę). Zastanawia mnie jednak czy po takim czasie może jeszcze dojść do jakichś komplikacji (np. sepsy)?

Piotr Pilarski

Już teraz Pani wyleczyła infekcje więc nie może dojść do sepsy.

Pozdrawiam.