Zapalenie mieszka włosowego u 27-letniej osoby

mam 27 lat rozpoznanie zapalenie meszka włosowego od kilku lat żaden dermatolog nie może mi pomóc jest coraz gorzej cała głowa jest w guzach które pękają i leci ropa ciągle rosną nowe zaczyna się od krostki z białym ropnym łebkiem już cała głowa jest zainfekowana i na pół łysa mam cukrzycę i jakiś antybiotyk nie może być zastosowany podobno jedyny błagam POMOCY Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za jakąkolwiek pomoc czy poradę

W takim przypadku należy pobrać wymaz z krosty do badania bakteriologicznego rozważyć zastosowanie retinoidów doustnie, które nie są przeciwwskazane w cukrzycy.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska