Zapalenie migdałków i wynik USG tarczycy

Przy wzroście 160cm ważę 86kg. 17.02. wykonano USG tarczycy, gdzie możliwe, że istnieje ognisko zapalne na płacie lewym: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9cd22003eaab5c18.html "W płacie lewym nieregularne ognisko hipoechogenne ~0,3cm". badania krwi, które zwróciły moją uwagę: " MCV 80,4; MCH 27.1; RDW-SD 37.3; PCT 0.37. (Tydzień wczesniej brałam antybiotyk na zapalenie węzłów chłonnych, które okazało się być zapaleniem migdałków-powracającym co niedługi czas). Zapalenie mogło minąć?

Nawracające zapalenie migdałków jest wskazaniem do ich usunięcia. Hodowanie takich migdałków prowadzi do rozwoju wielu paskudnych chorób. W tym także wtórnych ognisk zapalnych w różnych narządach.