Zapalenie nerek a wynik EKG

Miałam ostre zapalenie nerek i układu moczowego oraz rodnego. Podczas pobytu w szpitalu poczułam silny ból w klatce piersiowej. Lekarz zrobił mi EKG, które wykazało brak T3 w sercu. Na pytania co to znaczy nie usłyszałam odpowiedzi. Przy wypisie nie dostałam ani opisu EKG, ani wydruku. Co oznacza brak T3 i czy to ważne?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem co lekarz rozumiał pod pojęciem braku T3 - czy chodziło o mały załamek T w odprowadzeniu III lub V3 czy tez o brak II tonu serca. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na tka postawione pytanie. Ma Pani możliwość wglądu do własnej dokumentacji medycznej i prośby o jej duplikat, gdyby chciała Pani dowiedzieć się dokładnie co lekarz rozumiał przez brak T3.