Zapalenie oskrzeli i ucha a kaszel

Witam. Ostatnio miałam zapalenie oskrzeli oraz ucha. Zazywałam antybiotyk i przeszło, lecz po ok 3 tygodniach pojawił się bardzo mocny kaszel i odksztuszanie flegmy co chwilę. Kaszel po ponad tygodniu samoistnie przeszedł, a po ok tygodniu mam gorączkę i osłabienie. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to ponowna infekcja, konieczne jest badanie lekarskie aby móc zalecić odpowiednie postępowanie.