Zapalenie oskrzeli u 3-latki

Witam. Moja trzyletnia Córka ma zapalenie oskrzeli. Pierwszy tydzien zaczal się katrem ,przezroczysty zamieniający się po kilku dniach w zółtawy.Drugi tydzien kaszel suchy,dzien i noc.Nie stwierdzono zmian osluchowych.Trzeci tydzien kaszel wilgotny z odkrztuszaniem wydzieliny ,lekkie szmery i furczenia inchalacje do robienia.Czwarty tydzien antybiotyk zapalenie oskrzeli. Teraz idzie czwarty tydzien a moja Córka znow dostała kataru..Czy to nowa infekcja..?Prosze o odp.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Najprawdopodobniej to ta sama infekcja, która nie została właściwe wyleczona. Prosze udać sie do pediatry, ktory po zbadaniu zleci właściwe postepowanie. Pozdrawiam.