Zapalenie oskrzeli u 4-letniego dziecka

Witam.Mój prawie 4letnie syn dostał lincocin na 6 dni na zap.oskrzeli,w trakcie antybiotyku przez 2 dni wysoka gorączka dostał zinnat na 6 dni,niby zdrowy,ale przez cały czas mamy stany podgorączkowe37.2-37.6,osłuchowo czysty.Dziecko mało i niewiele rzeczy je,ma niedowagę.Jakie badania porobić?Czy to może być mononukleoza,choroba autozapalna,badź histiocytoza?Dodam że dziecko miało badanie krwi w normie,pasożytów w kale nie ma.Od września to już 6 antybiotyk,odkąd poszedł do przedszkola .

Aleksander Ropielewski

Nie wiem kiedy były wykonywane ostatnio badania i jaki jest obecnie stan dziecka. Niestety dzieci przedszkolne bardzo często łapią infekcje. Proponuję kontakt z dobrym pediatrą, który całościowo spojrzy na problemy zdrowotne Pani syna. Z poziomu portalu jest to niestety niemożliwe.