Zapalenie przydatków, lekka drożdżyca oraz pęcherzykowe jajniki

Stwierdzono u mnie przewlekłe zapalenie przydatków, lekką drożdżycę oraz pęcherzykowe jajniki. mam receptę na czopki, gałki i ibuprom. Chcę sie dowiedzieć jak mogło się to u mnie stać ? zawsze utrzymywałam higienę i mam stałego partnera. jak będzie wyglądało leczenie i jakie są rokowania?

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu dolegliwości mogą wynikać np. z obniżonej odporności itp. Sądzę, że także higiena partnera ma tu dużo na znaczeniu i sądzę, że konieczne jest także jego leczenie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.