Zapalenie rogówki i powiększona źrenica

Witam,jestem po operacji zastawki i mam rozrrusznik,biore Warfin 3 mg,operacjia 3.11.14 r.,od 10.06.14 r. do dnia dzisiejszego z przerwami mam problemy z lewym okiuem zapalenie rogówki i powiększona żrenica po zastrzykach obecnie przyjmuje krople :Dicloabak 1 mg i Dexamethason WZF 0,1 %, i po 7 dniach mam odstawiać krople i za 2 tygodnie do kontroli,ale ten stan nawraca już 5 raz ,usłyszałam że powinnam zrobić badania p/ciała i p/jądrowe ale jak je załatwić. Czekam na odpowiedż.

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna byłaby wizyta u reumatologa, który zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Nie pisze Pani jakie przeciwciała. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. Nie może on zlecić wszystkich badań jednak ewentualnie może skierować do lekarza który będzie mógł je zlecić.

Pozdrawiam.