Zapalenie stawu żuchwowego u 39-latki

Dzień dobry, jakiś czas temu przechodziłam zapalenie stawu żuchwowego. Minęło około 3 miesicy od tego zdarzenia, teraz mam niestety nowy problem. Zaczęły się bóle przy uchu, takie piekące, są one w ciągu dnia. Nie mam innych objawów. Czy to może być neuralgia?czy te bóle mogą być na tle nerwowym? Czy z neuralgii da się wyleczyć, czy jest to choroba przewlekła.Proszę o radę co robić. Dziękuje.

Ból neuralgiczny/ neuropatyczny może miec charakter pieczenia, palenia,kłucia, przeszywania.
Zwykłe leki przeciwbólowe są zazwyczaj nieskuteczne. Stosuje się leki przecidepresyjne albo przeciwpadaczkowe. Oczywiście nie wszystkie, a tylko te które maja działanie przeciwbólowe i oczywiście w odpowiednich dawkach.