Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zapalenie trąbki słuchowej i zastosowanie Modafen Extra Grip

Witam, mam takie pytanie . Od jakiegoś czasu zatykają mi uszy nic poza tym nie mam . Laryngolog stwierdził zapalenie trąbki słuchowej i przepisał mi Modafen extra grip . W domu przeczytałam że jest tam ibuprofen i zaliczany jest do niesterydowych leków przeciwzapalnych. W swoim życiu miałam alergię na diclofenac oraz ketonal. Moje pytanie jak duże jest prawdopodobieństwo że na ten lek nie dostanę alergii? Dodam że rzadko biorę leki szczególnie takie Czy są inne sposoby leczenia tego zapalenia?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Jakie badania wykonać przed zabiegiem laryngologicznym?

Przed zabiegiem laryngologicznym, podobnie jak przed każdą innym zabiegiem, pacjent musi wykonać szereg badań. Wszystko po to, by wszystko przebiegło sprawnie, skutecznie i bez żadnych komplikacji.

Jeezuu ! Nareszcie czytacie ulotki leków zapisanych Wam przez lekarzy pierwszego i ostatniego kontaktu. Oni, Ci lekarze tego nie czytają i potem zdarzają się tragedie. Modafen extra grip to lek z reklam TV i Radio. Wstyd, że lekarze z dyplomem leczą lekami z reklam!!!!!. Nie wiem czy masz zapalenie trąbki słuchowej. Zrobił Pani laryngolog badanie audiometryczne subiektywne i obiektywne. Przebadał ucho w torze wizyjnym pod powiększeniem? jeżeli nie to uciekaj stamtąd. Średniowiecze. Przecież to z Pani składek zdrowotnych, my lekarze,pielęgniarki, salowe, sprzątaczki mamy pensje i chleb.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy