Częste zapalenia uszu i trąbki słuchowej

Od wielu lat często doświadczam zapaleń uszu, najczęściej trąbki słuchowej. W zeszłym roku nikt nie potrafił zdiagnozować dlaczego mnie boli. Mimo brania kropli z antybiotykiem (na czyraka), maści przeciwgrzybiczej i leków antyalergicznych ból nadal pozostawał. Pomógł jedynie olejek kamforowy, lecz w tym roku nawet on też zawiódł. Brak wydzieliny i zaczerwień, tylko ból od ucha przez linie koło szczęki, Mam też niedosłuch i uczucie zatkania (nie mam korka). Co można zrobić, by przestało boleć?

jeśli może pani przyjechać jutro do bydgoszczy to prosze o telefon, może pomóc w kwestii trąbki i pozostałych spraw, prosze pilnie o telefon