Zapalenie ucha i gardła oraz ślinotok u 20-latki

Witam. Mam zapalenie gardła i ucha prawa strona gardła jest okropnie opichnieta i w białych plamach ( chyba ropa) denerwuje sie ponieważ boje sie ze bede musiała moec wycinane migdalki a bardzo bym nie chciała. Przy okazji mam okropny slinotok. Cały czas pluje bo połykanie śliny boli. Oczywiście mam tez cały biały jezyk ale podejrzewam ze to od antybiotyku.

Droga Pani - opisane objawy odpowiadają swym obrazem ropniowi okołomigdałkowemu. W takim przypadku wskazana jest jak najszybsza wizyta u laryngologa, diagnostyczne nakłucie migdałka i w przypadku stwierdzenia ropnia jego nacięcie i drenaż.
Pozdrawiam,
Norbert Górski