Zapalenie wątroby typu B a wynik badania USG

Witam. Jestem nosicielka hbv. W maju robiłam usg wątroba ok. We wrześniu panel watrobowy z krwi ok. Od od 2 tyg boli mnie prawa strona okolice wątroby z promieniowaniem na plecy. Byłam u lekarza, badał dotykowo stwierdził że wątroba nie jest powiększona, dla pewności pobrano krew do badania. Czy to możliwe żeby bolała mnie wątroba pomimo tego że nie jest powiększona ? Z tego co wiem właśnie dopiero wtedy boli i to nawet nie sama wątroba Ale blonka która ja otacza.

Piotr Pilarski

Zgadza się. Wątroba nie boli tylko torebka wątroby. Przyczyną może być kręgosłup.

Pozdrawiam.