Zaparcia a silne bóle kręgosupa

witam. Czy zaparcie może spodować ogromne bóle kręosłupa na wysokości kości ogonowej i lędźwi ? Obie nogi mogę zgiąć na siedząco aż do brody przy chodzeniu mniej boli. Najgorzej obrócić się w łóżku i z niego wstać. Choruję na colotis, oczywiście mam zwyrodnienia oraz kamienie w wpreczku żółciowym. Dzięki za odpowiedź - pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Zaparcia mogą być przyczyną dolegliwości w tych okolicach. Jednak proponuję przeprowadzić diagnostykę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam