Zapisanie tabletek antykoncepcyjnych na PCOS

Na podstawie badan krwi stwierdzono u mnie PCOS i zapisano mi tabletki antykoncepcyjne. Poprosilam o usg, obraz wyszedl czysty. W lipcu zauwazylam ok 10 plamek brazowych, w tym 1 czarna, dookola lechtaczki. Do tego miewam silne bole pecherza, ucisk i parcie. Budze sie nad ranem z bolem lub w srodku nocy. Czuje sie ignorowana przez lekarzy i cigale mam zly nastroj. Sama sobie musze ukladac diete bo dietetyk nie potrafil mi pomoc. Nikt mnie nie wyslal na dodatkowe badania. Niewiemgdzieszukacpomocy

Problemu złego nastroju nie rozwiążą dodatkowe badania. Może powinna Pani zgłosić się do psychologa lub terapeuty? Co do problemów endokrynologicznych - wizyta u ginekologa endokrynologa do którego ma Pani ZAUFANIE. ZAUFANIE do kluczowe słowo w relacji pacjent-lekarz. Bez niego i to w OBIE strony nie diagnozy, nie ma terapii. Jest frustracja - po obu stronach barykady (specjalnie użyłem tego wojskowego określenia). Jesli idzie Pani do lekarza a nastepnie szuka na własną rekę rozwiązań to może lepiej nie chodzić.
Pozdrawiam i życzę zdrowia. PROSZE znaleźć osobą, którą obdarzy Pani zaufaniem!!!!